Puhvetkapp Unbronk, must, metall/teras/tekstureeritud klaas, H85x132x40cm
85 cm 132 cm 40 cm
€ 326,45
| Materjal: | Teras |
|---|---|
| Materjal: | Melamiin |
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 63.5 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |