Puhvetkapp Unbronk, must, metall/teras/tekstureeritud klaas, H85x132x40cm
85 cm 132 cm 40 cm
€ 326,45
| Materjal: | Teras |
|---|---|
| Materjal: | Karastatud klaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 190 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 68.4 kg |
| Riiulite maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |