Pendant lamp Maceira A3, H60-130cm, D22cm, LED 8W, 3000K, 2835lm
ID: 2000001175187
€40.50
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 22 cm |
| Length: | 22 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский