Dining chair Tobi, beige, H76x58x50cm, seat height 48cm
ID: 4025621713357
€98.35
Product details
Product details
| Material: | Plywood |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 58.5 cm |
| Seat height: | 47 cm |
| Weight: | 7.95 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский