Round dining table Nola, oak veneer/MDF, D120cm H75cm
ID: 5704745107912
Discount 20 %
€462.15
€577.69
Product details
Product details
| Material: | Oak veneer |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Brown |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 120 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 79.4 kg |
| Weight capacity: | 40 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский