LED Bulb warm white, E27 7.8W, 1055lm, 2700K, H14x9.5x9.5cm
ID: 8592920130582
€5.74
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 14 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Weight: | 0.1 kg |
| Bulb type: | E27 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский