Flour box Natureo, white color, H19.5xD12cm
ID: 3560232716553
Discount 40 %
€7.41
€12.36
Product details
Product details
| Material: | Bamboo |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Color: | White |
| Height: | 19.5 cm |
| Width: | 12 cm |
| Length: | 12 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский