Tray with mirror, metal, gold color, 20x10cm H4cm
ID: 5207252161021
Discount 30 %
€8.62
€12.31
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Mirror glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 4 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 0.37 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский