Wall paper roll holder French bulldog, 25.5x19x12cm
ID: 2000001094549
€33.55
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 25.5 cm |
| Width: | 12 cm |
| Length: | 19 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Zivilino, beige/bronze color, H70-79.5x62.5x59.5cm, seat height 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€111.29
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel