Tualettpaberi hoidja French bulldog, 25.5x19x12cm
ID: 2000001094549
€ 33,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 25.5 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 19 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Zivilino, beež/pronks värv, H70-79.5x62.5x59.5cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel