Bench with storage box Fabro S, blue, H35x73x33cm
ID: 2000001054925
€85.48
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Blue |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 33 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 9.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel