Pink koos hoiukastiga Fabro S, sinine, H35x73x33cm
ID: 2000001054925
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Laius: | 33 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 9.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Põrandalamp Flexible sametne messing, H130x47x18cm, E14 3x40W(MAX)
130 cm 47 cm 18 cm
€ 67,74
€ 135,48
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel