Bench with storage box Faro L, green, H47x110x40cm
ID: 2000001054970
€102.42
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 47 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 13.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel