Bench with storage box Caldelari S, mauve, H31x73x35cm
ID: 2000001145432
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Violet |
| Height: | 31 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 9.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Himber, walnut/beige color, eco leather, H114-122x72x68cm, seat height 46-54cm
122 cm 68 cm 72 cm
€208.87
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel