Pink koos hoiukastiga Caldelari S, mauve, H31x73x35cm
ID: 2000001145432
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Lilla |
| Kõrgus: | 31 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 9.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Himber, pähkli/beež värv, eco nahk, H114-122x72x68cm, istme kõrgus 46-54cm
122 cm 68 cm 72 cm
€ 208,87
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel