Pendant lamp Renno, blue/chrom, H30-130cm, D25cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001125700
Bulbs are not included.
Attention! Each dome is unique
Discount 30 %
€29.52
€42.18
Product details
Bulbs are not included.
Attention! Each dome is unique
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, beige/blue/chrome color, H45-135cm, D75cm, E14x6 40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€106.45
€133.06
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel