Rippvalgusti Renno, sinine/ hall, H30-130cm, D25cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001125700
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 29,52
€ 42,18
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 130 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rokko 6, sinine-beež/kroom värvi, H45-135cm, D75cm, E14x6 40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€ 106,45
€ 133,06
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel