Ceiling lamp Seaton 8, H30xD50cm, E14x12 40W(MAX)
ID: 2000001129906
Bulbs are not included.
€162.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Zivilino, beige/bronze color, H70-79.5x62.5x59.5cm, seat height 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€111.29
Armchair Arringo, taupe, swivelling 180 degrees, H95x63x57cm, seat height 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€111.29
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel