Laelamp Seaton 8, H30xD50cm, E14x12 40W(MAX)
ID: 2000001129906
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 162,90
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 46 cm |
| Laius: | 50 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 7.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Arringo, hallikaspruun, 180 kraadi pööratav, H95x63x57cm, istumisosa kõrgus 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€ 111,29
Kontoritool Zivilino, beež/pronks värv, H70-79.5x62.5x59.5cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel