Pendant lamp Malmberget, LEDx40W, 3000K, H30-130cm, D60cm
ID: 2000001175286
€84.68
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 4.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Bar chair Havigen H125, rotatable 360 degrees, grey/black, steel/polyester, H90-105cm 54x53cm
105 cm 53 cm 54 cm
€100.81
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel