Rippvalgusti Malmberget, LEDx40W, 3000K, H30-130cm, D60cm
ID: 2000001175286
€ 84,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 130 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 4.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Havigen H125, 360 kraadi pööratav, hall/must, teras/polüester, H90-105cm 54x53cm
105 cm 53 cm 54 cm
€ 100,81
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel