Pendant lamp Rosera Cognac, brass color, H50-180cm, D20cm, G9x1 35W(MAX)
ID: 2000001144251
€33.55
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Brass |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 0.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rosera Cognac, bronze color, H75-155cm, D60cm, G9x10 35W(MAX)
155 cm 60 cm 60 cm
€205.65
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel