Rippvalgusti Rosera Cognac, messing värv, H50-180cm, D20cm, G9x1 35W(MAX)
ID: 2000001144251
€ 33,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Messingivärvi |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 20 cm |
| Pikkus: | 20 cm |
| Kaal: | 0.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Laualamp Leilro, kullast PC-trükk selge emailiga, E27, H32cm, D20cm
32 cm 20 cm 20 cm
€ 29,52
€ 42,18
- −30 %
Rippvalgusti Rosera Cognac, pronksivärvi, H75-155cm, D60cm, G9x10 35W(MAX)
155 cm 60 cm 60 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel