Console Ulatin, dark espresso color, oak veneer/solid oak, H76x116x39cm
ID: 5704745183688
€425.62
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Oak wood |
| Material: | Oak veneer |
| Color: | Brown |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 39 cm |
| Length: | 116 cm |
| Weight: | 31.7 kg |
| Weight capacity: | 46 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Assembly: | Legs need to be fitted |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel