Konsool Ulatin, tume espresso värv, tammevineer/täispuit, H76x116x39cm
ID: 5704745183688
€ 425,62
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Tammepuit |
| Materjal: | Tammespoon |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 116 cm |
| Kaal: | 31.7 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 46 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Montaaž: | Jalad tuleb kokku panna |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel