Carpet Regina Gobelin 0217/Q03/X, 200x285cm
ID: 4010014003344
€191.13
Product details
Product details
| Material: | Cotton |
|---|---|
| Material: | Chenille |
| Material: | Polyester |
| Width: | 200 cm |
| Length: | 285 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel