Vaip Regina Gobelin 0217/Q03/X, 200x285cm
ID: 4010014003344
€ 191,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puuvill |
|---|---|
| Materjal: | Šenill |
| Materjal: | Polüester |
| Laius: | 200 cm |
| Pikkus: | 285 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Laualamp Leilro, kullast PC-trükk selge emailiga, E27, H32cm, D20cm
32 cm 20 cm 20 cm
€ 29,52
€ 42,18
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel