Deco figurine box with lid Bird, black/gold color, H21x15x15cm
ID: 2000001208052
€20.16
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Color: | Black |
| Color: | Gold |
| Height: | 21 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Weight: | 1.88 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel