Dekoratiivne anum kaanega Bird, must/kuldne värv, H21x15x15cm
ID: 2000001208052
€ 20,16
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Värv: | Must |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 21 cm |
| Laius: | 15 cm |
| Pikkus: | 15 cm |
| Kaal: | 1.88 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel