Floor lamp Rade opal white/brass color, H170cm, D30cm, G9x5 5W(MAX)
ID: 2000001111062
€102.42
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Brass |
| Height: | 170 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 7.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, blue/chrome color, H45-135cm, D75 cm, E14, 6x40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€106.45
€133.06
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel