Põrandalamp Rade, valge/messing, H170cm, D30cm, G9x5 5W(MAX)
ID: 2000001111062
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 102,42
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Messingivärvi |
| Kõrgus: | 170 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 7.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivanilaua komplekt Hagneta, valge marmor/must värv, H48xD50cm, H43xD70cm
48 cm 50 cm 50 cm
€ 134,68
Rippvalgusti Rokko 6, sinine/kroom värvi, H45-135cm, D75 cm, E14, 6x40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€ 106,45
€ 133,06
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel