Reed Diffuser DIF.S Blue poseidonia 100ml
ID: 8053848690157
Discount 30 %
€18.01
€25.73
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Height: | 12 cm |
| Width: | 4.5 cm |
| Length: | 5.5 cm |
| Volume: | 100 ml |
| Weight: | 0.24 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Refill for stick diffuser DIF.S 250ml l Blue Posidonia, H13.5x6x4.5cm
13.5 cm 6 cm 4.5 cm
€13.77
€19.68
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel