Toalõhnad DIF.S Blue poseidonia, 100ml, H25x5.5x4.5cm
ID: 8053848690157
30 % allahindlus
€ 18,01
€ 25,73
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 12 cm |
| Laius: | 4.5 cm |
| Pikkus: | 5.5 cm |
| Maht : | 100 ml |
| Kaal: | 0.24 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Täidetav DIF.S toalõhnade jaoks 250ml l Blue Posidonia, H13.5x6x4.5cm
13.5 cm 6 cm 4.5 cm
€ 13,77
€ 19,68
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel