Leisure chair Rolling, dark grey, H80x92xD67cm
ID: 2000001119570
€170.97
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Rattan |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 67 cm |
| Length: | 92 cm |
| Weight: | 21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel