Glass picture Beauty with Coca-Cola LED, 60x90x3.5cm
ID: 2000001191408
Discount 60 %
€34.19
€85.48
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Rubber |
| Material: | Metal |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 3.5 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 5.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel