Carafe Moluna, black, 1140ml, H25cm, D10.5cm
ID: 4066076367252
€10.32
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Black |
| Height: | 25 cm |
| Width: | 10.5 cm |
| Length: | 10.5 cm |
| Volume: | 1140 ml |
| Weight: | 0.53 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel