Champagne glass Caramel, 210ml, H25cm, D7cm
ID: 4025621561415
€13.71
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Brown |
| Height: | 25 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 7 cm |
| Volume: | 210 ml |
| Weight: | 0.25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel