Šampanjapokaal Caramel, 210ml, H25cm, D7cm
ID: 4025621561415
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 25 cm |
| Laius: | 7 cm |
| Pikkus: | 7 cm |
| Maht : | 210 ml |
| Kaal: | 0.25 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel