Drinking glass Moluna, brown, 420ml, H10cm, D9cm
ID: 4066076418565
€5.08
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Brown |
| Height: | 10 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 9 cm |
| Volume: | 420 ml |
| Weight: | 0.21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel