Klaas Moluna, pruun, 420ml, H10cm, D9cm
ID: 4066076418565
€ 5,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 420 ml |
| Kaal: | 0.21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel