Wine glass Midnight, H23cm D8.5cm, 310ml
ID: 3560231616557
Discount 30 %
€3.90
€5.56
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 23 cm |
| Width: | 8.5 cm |
| Length: | 8.5 cm |
| Volume: | 310 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel