LED Light Bulb CLS GLOBE, 11.5W E27, 1060 lm, 2700K
ID: 8592920045671
€6.77
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Transparent |
| Height: | 13 cm |
| Width: | 9.7 cm |
| Weight: | 0.22 kg |
| Bulb type: | E27 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel