LED Pirn CLS GLOBE, 11.5W E27, 1060 lm, 2700K
ID: 8592920045671
€ 6,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 13 cm |
| Laius: | 9.7 cm |
| Kaal: | 0.22 kg |
| Pirni tüüp: | E27 |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel