Mirror Mitelvald, D67x3cm
ID: 2000001071625
Discount 30 %
€27.10
€38.71
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 67 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 67 cm |
| Weight: | 3.5 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel