Wall mirror Iza, round, black, D80x4cm
ID: 2000000984674
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Adore 24, reddish brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€55.65
Dining chair Adore 28, dark grey-brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€55.65
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel