Mirror Isso, gold color, 50x100cm
ID: 2000001022009
Discount 30 %
€41.77
€59.68
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 3.8 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Shape: | Oval |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel