Photo frame Parton, silver/grey velvet, 10x15cm
ID: 2000001136669
€8.55
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Velvet |
| Color: | Grey |
| Height: | 10 cm |
| Width: | - |
| Length: | 15 cm |
| Weight: | 0.48 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel