Pildiraam Parton, hõbe/hall samet, 10x15cm
ID: 2000001136669
€ 8,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Samet |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | - |
| Pikkus: | 15 cm |
| Kaal: | 0.48 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel