Icecream bowl Sirri grey, 250ml, H7.3cm, D9.5cm
ID: 2000001013489
Discount 70 %
€1.67
€5.56
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 7.3 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Volume: | 250 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
Customers who bought this product also bought:
Reusable fabric dish cover for storage waterproof, 33x17.5x37.5, in the set 3 pcs
32 cm 0.5 cm 32 cm
€3.87
€6.45
- -40 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel