Bookcase Seaford, oak/black frame, H185x135x35cm
ID: 5713941206794
Discount 20 %
€289.03
€361.29
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Natural |
| Height: | 185 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 135 cm |
| Weight: | 33.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel